Pro partnery

Na akci Career Days 2020 dorazí opravdu zajímaví studenti. Jsou to ti, kterým není jedno, jak se zařadí ve svém novém zaměstnání. Poznejte je. Staňte se partnery.

Pro partnery

Na akci Career Days 2020 dorazí opravdu zajímaví studenti. Jsou to ti, kterým není jedno, jak se zařadí ve svém novém zaměstnání. Na akci si zakoupili lístek a prošli si osobním testováním, díky kterému se chtějí o svých dovednostech dozvědět ještě více. Jsou to motivovaní mladí lidé z různých koutů republiky, různých univerzit i oborů. Na akci přijdou, protože chtějí jednat a jsou odpovědní za svou kariérní budoucnost.

Pokud chcete takové mladé lidi potkat a získat i pro svou firmu nebo projekt určitě využijte některou z možností, jak s nimi strávit čas.

Nadchněte davy svou zajímavou přednášku nebo ukažte zkušenosti a historii firmy v rámci panelové diskuze. Přímý kontakt se zapálenými studenty vám zajistí organizace zajímavého a praktického workshopu. Využijte toho, že takovýí lidé tráví na akci opravdu celý den a zajisté za vámi zajdou i osobně do ,,obýváčku", tedy klidného pohodového prostoru, kde se bude prezentovat vaše firma a vy budete mít čas s nimi pohovořit o jejich kariéře a nápadech.

Možnosti spolupráce jsou rozmanité. Určitě nám zavolejte a pošleme více detailů:

PARTNEŘI (firmy, barter, instituce a neziskové organizace)

Hana Pullova

Jobs 2030 s.r.o.

hanka@pull.cz

736 240 101

Pavel Kosík

Cetas z.s.

kosik.pa@seznam.cz

608 037 407

Soubory ke stažení

nahoru